Kemerli Konak Butik Otel Uygun Taksi Hizmeti

Kemerli Konak Butik Otel Uygun Taksi Hizmeti

Kemerli Konak Butik Otel Uygun Taksi Hizmeti

Kemerli Konak Butik Otel, Kıbrıs’ın en güzel en değerli bölgesine konumlanmış harika bir yer. Girne’nin en yeşillik, doğası ve manzarası güzel olan yerlerinden birisi Zeytinlik’de bu harika butik otelde konaklamak sizin için harika bir deneyim olacaktır. Adını yakınında bulunan su kemerlerinden almış bir tarihi konak, size otantik ve lüks bir tatil keyfini yaşatacak.

Etrafı zeytinlik ağaçları ile çevrili, tarihin en güzel zamanlarından kalmış bir konak, restore edilerek misafirlerin beğenisine sunulmuş. Tamamen Kıbrıs evlerinin geleneksel mimarisi ile tasarlanan Kemerli Konak; otantik Kıbrıs yatakları, sandık desenli özel oymalı şifoniyer ve mobilyalar ile döşenmiştir. Dağ ve deniz manzaralı odaları bulunan otelde; Kıbrıs’ın geleneksel kahvaltısı, merkezi ısıtma-soğutma, otelden şehir merkezine transfer ve wireless internet hizmeti sunmaktadır. Kemerli Konak’ın hemen yanıbaşında yeralan, eşsiz Kıbrıs Mutfağı’nın seçkin örneklerini sunan Archway Restaurant ise, otantik yapısı ile konuklarını ağırlamaktadır. Otelde 18 adet oda bulunuyor ve 18 odanın da ismi, dekorasyonu ve mimarisi farklı. Bu yüzden misafirleri tarafından çok beğeniliyor. Şövalye, Kemer, Dağ, Kraliçe, Dere, Çam, Zeytin, Taş, Girne Odası ve daha fazlası. Odaların hepsi birbirinden farklı ve özenle donatılmış şekilde siz tatil severlere sunuluyor. Özellikle sadece deniz, havuz ve güneş tatili dışında farklı tarz ve havada bir tatil deneyimi yaşatmak için sürekli olarak kendini geliştiren gerçek bir butik otel. Kemerli Konak Butik Otel’e ulaşmanız ise Ercan Havalimanından çok basit. Kıbrıs Taksi ile transfer ulaşımınızı uygun, kaliteli ve güvenli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Otel ayrıca Kıbrıs’ın geleneksel yemeklerini tanıtma ve koruma amaçlı misafirlerine de bu harika tatları sunuyor. Sabah kahvaltıları geleneksel Kıbrıs kahvaltısı olarak geliyor. Ayrıca otelin kendi mutfağı ve restoranında Kıbrıs’ın geleneksel yemeklerini de yemeniz oldukça mümkün. Bunun dışında otelden çıkmak ister, denize veya küçük bir tarihi Kıbrıs gezisi yapmak isterseniz otel size bu imkanları da sunuyor. Dalış, bisiklet turu, yürüyüş turları ve diğer spor aktiviteleri. İstediğiniz tüm gezileri ve transfer hizmetleri için Girne Taksi 7/24 hizmetinizde. Lüks, güvenli, konforlu ve uygun ulaşım için bizi arayın.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

ARA