Hakkımızda

kibristaksi-slider2
Kıbrıs Taksi olarak sizi Kıbrıs’ın her noktasından alıp istediğiniz yere götürmekteyiz.

Girne, Lapta, Lefke, Lefkoşa, Magosa

Merkezi yerler başta olmak üzere evinizden ya da bulunduğunuz yerden alıp istediğiniz noktaya güvenli bir şekilde ulaştırıyoruz.

Hizmetlerimize ek olarak; Girne, Lefkoşe, İskele, Gazimağusa, Lapta, Lefke gibi tatil merkezlerine de uygun ve hesaplı bir şekilde taksi hizmeti de vardır. Yine Kıbrısın her yerinden Ercan havaalanına ve başka şehir merkezlerine de dilediğiniz takdirde ulaşım imkânı bulunmaktadır.

Son model Lüks Mercedes araçlarımızla 4 yada 6 kişilik lüks servis hizmeti uygun fiyata sadece bizde. Kıbrıs’a geldiğinizde size memnuniyetle hizmet vermek isteriz.

Dilerseniz önceden arayarak gideceğiniz yer ile ilgili fiyat bilgisi de alabilirsiniz, bunun için +90 533 875 7731 ve +90 533 876 6996 telefon numaralarımızdan  bizi arayabilirsiniz.

Özel istekleriniz olduğu takdirde taksimiz de mutlaka bu özel istekleriniz de sağlanacak ve yerine getirilecektir. Önceliğimiz her zaman müşteri memnuniyeti ve güvenliğidir.

Aracımız her zaman temiz ve konforludur. Müşterilerimiz gönül rahatlığı ile Kıbrıs taksi hizmetini kullanabilirler . Tecrübeli şoförlerimiz tamamen müşteri odaklı çalışmaktadırlar. Kıbrıs’ın her yerinden istediğiniz yere tereddütsüz bir biçimde gidebilmeniz için Kıbrıs en güvenli taksi hizmetini sunmaktayız.

Taksi ücretleri, hizmetlerimiz, özel istekleriniz için günün her saati +90 533 875 7731 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz. İyi yolculuklar dileriz.

Kıbrıs Taksi

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

ARA