Riverside Garden Resort Taksi ve Transfer Hizmeti

Kıbrıs Taksi Riverside Garden Resort

Kıbrıs Taksi Riverside Garden Resort

Kıbrıs her mevsim gezilip görülebilecek bir doğaya sahip. Tarihi yerleri, sahilleri, yemekleri ve kültürü bir başkadır oranın. Tatil için her isteğinizi karşılayabilecek oteller bulabilirsiniz. Bunlardan birisi de Riverside Garden Resort. Tatiliniz için en doğru seçimlerden birisi.

Girne Alsancak’ın en güzel ve merkezi yerlerinden birisinde konumlandırılmış harika bir tatil seçeneği yeri. Kuzey Kıbrıs’da tatil yapma fırsatı bir başkadır. Kıbrıs’ın en güzel en nadide mekanları arasında seçim yapmak zorlaşabilir. Riverside Garden Resort sizin için bunu kolaylaştırabilir.

Öncelikle Ercan Havalimanına uzak değildir. Kıbrıs taksi ile havalimanından Riverside otele ulaşımınızı uygun ve konforlu bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Gelmeden önce otelden size uygun paket tatiller seçmeniz iyi olabilir. Uçak ve konaklama dahil fiyatlar uygun ve güzel bir tatil geçirmenizi sağlar. 3,5 veya 7 gün paketlerinden birisini seçebilirsiniz. Üç seçenekte de gidiş dönüş ulaşım dahildir.

Kıbrıs’ın iklimi ve doğası ılımlı ve çekicidir. Nereden gelirseniz gelin sizi kendine hayran bırakır. Kilometrelerce uzun altın kumlu sahilleri ve berrak ada denizini başka bir yerde bulamayabilirsiniz. Eğer fotoğrafa ilgi duyuyorsanız sizin için eşsiz bir fırsat olabilir. Girne ve Kıbrıs doğasında fotoğraflanmayı bekleyen birçok doğa harikası ve manzarası vardır. Bu sizin için ayrı bir tatil fırsatı olabilir.

Tatiliniz için otelin farklı oda tiplerinden birisini seçebilirsiniz. Premium Otel Odaları, bir yatak odalı bungalov ve villalar, iki yatak odalı villa ve bungalovlar. Sizin için en uygun olan neyse seçebilir ve rahatınıza bakabilirsiniz. Otelde kaliteli zaman geçirmek için çok fazla seçenek vardır. Öncelikle tamamen doğal ağaç ve çiçeklerle dolu bir doğada bulursunuz kendinizi. Bunun dışında rahatlamak için saunaya gidebilir veya masaj da yaptırabilirsiniz. Plajlara ücretsiz servisle gidebilir veya sadece yetişkinlerin bulunduğu havuzda güneşlenebilirsiniz.

Doğa aktivitelerini seviyorsanız yürüyüş yollarından bir kaçını keşfetmeye çıkabilirsiniz. Bunlar size yeterli gelmez ise bisiklet turlarına katılabilir. Dalış tecrübeniz varsa veya tecrübe edinmek istiyorsanız dalış kurslarına da katılabilirsiniz. Tüm bu aktivitelere girne taksi ile uygun ve güvenli bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Havalimanından Riverside Garden Hotel’e ve oradan istediğiniz her yere 7/24 güvenli, uygun ve konforlu bir şekilde lüks araçlarımızla Kıbrıs Taksi olarak hizmetinizdeyiz.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

ARA