Kullanıcı Sözleşmesi

kibristaksi.tv kişilere ücretsiz olarak Kıbrıs hakkında bilgi ve taksilere ulaşım hakkında bilgi sunmaktadır. Kullanıcılar, kibristaksi.tv sitesini ziyaret ederek, içeriklerini kullanarak ve/veya üye olarak aşağıda yer alan kullanım şartlarını kabul etmiş olurlar.

kibristaksi.tv burada yer almakta olan kullanım şartlarını koşullara uygun vaziyete getirebilme hakkına sahiptir. Kullanım koşullarında değişiklik meydana geldikten sonra sayfaların kullanılması koşulların kullanıcılar tarafından kabul edildiği anlamına gelir.

kibristaksi.tv web sitesinde ve içeriklerinde daha önceden haber vermeksizin istediği değişiklikleri yapmakta serbesttir. Kullanıcılar yapılan değişiklikleri siteyi ziyaret ettiklerinde göreceklerdir. Değişiklikler kibristaksi.tv’nin daha kolay kullanılabilir hale getirmek için gerçekleştirilir.

kibristaksi.tv’nin içerisinde yayımlanmakta olan içeriklerin telif hakları kibristaksi.tv şirketi, lisans sahipleri ve üreticilere aittir. Burada yer alan tüm içerikler “tamamen” orijinaldir ve gerçek bir kişi tarafından yazılmıştır. İzin almaksızın yayınlanması, çoğaltılması veya başka sitelerce yayınlanması kesinlikle yasaktır. Böyle bir durum tespit edildiğinde gerekli yasal işlemler başlatılacaktır.

Web sayfaları içerisinde üçüncü kuruluşlara ait otomatik bağlantılar ya da linkler görünebilir. Bu web sitelerine ait içeriklerde yasalara aykırı ve yanlış bilgilerin yer alması söz konusu olabilir. Bu durumlarda bu linklerin yer alması kibristaksi.tv bu web sitelerini ya da sundukları hizmetleri desteklediği anlamına gelmez. kibristaksi.tv üçüncü şirketlerin sorumluluğunda yer alan içerik ve materyallerden sorumlu değildir. Kullanıcıların web siteleri içerisinde gerçekleştirdikleri tüm ticari ilişkiler tamamen kendisi ve yayıncısı arasında yer alır. Kullanıcıların yayıncıya yönelik vaziyetteki zararlarından ya da tazminat haklarından kibristaksi.tv sorumlu tutulamaz.

ARA