Girne Alsancak Uygun Transfer Hizmeti

Girne Alsancak Uygun Transfer Hizmeti

Girne Alsancak Uygun Transfer Hizmeti

Kıbrıs sonbaharda başka bir güzel olur. Yaz aylarının yüksek sıcaklıklarını geride bırakmış, kış ayları kendini tam belli etmeden önce Kıbrıs’a gitmek çok ayrı bir tat verir insana. Hangi şehre giderseniz gidin sizi ayrı güzelliklerle karşılayacaktır Kıbrıs.

Bu şehirlerden en güzeli Girne‘dir. Kıbrıs’ın neredeyse her şehrinin denize kıyısı olmasına karşın Girne ayrı bir tat verir insana. Kendi tarihini hala korur ve her bir sokak taşında da bunu gösterir. Öncelikle Kıbrıs’a gitmek istiyorsanız Ercan Havaalanını kullanarak gelebilir ve güvenli taksi hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Sizi lüks araçlarımızla Girne’ye ve diğer istediğiniz her yere konforlu bir şekilde ulaştırırız.

Girne’de kültürel ve gastro anlamında gezilecek, gidilecek yer imkanı çoktur. Öncelikle kültürel bir gezi yapmayı tercih edebilirsiniz. Aziz Hilarion Kalesi, Bellapais Manastırı ve Kyrania limanı gezilecek noktalar arasında en üst sıralarda yer alır. Buralara giderek biraz tarih kokusu alabilir ve geçmişi biraz da olsa yaşayabilirsiniz. Bunların dışında eğer hava hala şansınıza yeterince sıcaksa Turtle Beach’e gidip biraz serinleyebilir ya da güneşin tadını kumsalda çıkarabilirsiniz.

Girne sadece kültürel anlamda gezmek için değil aynı zamanda güzel yemeklerin de olduğu bir yer. Gastro anlamında minik bir gezi bile yapabilirsiniz. Özellikle Girne’nin Alsancak mevkiinde bulunan restoranlar ve mekanlar daha popüler ve yemek anlamında daha ünlüdür. Bunların başında The Taj gelir. Herkesin “gizli yer” olarak adlandırdığı bu yer bir Hint restoranıdır. Menüde çok ilginç yemekler bulabilirsiniz. Üstelik şarap menüsü de oldukça lezzetlidir. Bu seçenekten sonra Almond’u da deneyebilirsiniz. Oldukça lezzetli yemeklere sahip olan bu restoran kesinlikle seçenekleriniz arasında olmalı. Girne Alsancak mevkii, Kıbrıs’ın her zaman gezilesi güzel noktalarından birisi olmuştur. Kültür çeşitliliği, lezzetleri ve sunduğu imkanlar açısından diğer bölgelerden kendini ayırmaktadır.

Kıbrıs içinde Ercan Havaalanı dahil diğer tüm şehirlere ve bölgelere size hizmet veriyoruz. Lüks ve konforlu araçlar ile uygun fiyatlı hizmetimizden memnun kalacağınızı garanti ediyoruz.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

1 Cevap

  1. hasan yılmaz dedi ki:

    Kibristaksi ile seyahat ettim, çok beğendim. İlgi ve alakalarına teşekkür ederim :))

ARA