Konforlu Lüsk Taksi ve Transfer Hizmeti

Konforlu Lüsk Taksi ve Transfer Hizmeti

Konforlu Lüsk Taksi ve Transfer Hizmeti

Yaşadığımız veya turist olarak gittiğimiz şehirde güvenli bir şekilde yolculuk etmek bizim için en önemli etkenlerden birisidir. Eğer kendi arabamız yoksa veya taksi kullanmak istiyorsak bunun güvenli, konforlu ve güler yüzlü bir hizmet olmasını isteriz. Kıbrıs için artık bunu dert etmenize gerek yok.  Tamamen müşteri memnuniyeti odaklı, güvenli, 7/24 ulaşılabilir hizmet ve lüks araç konforları ile sizleri uygun fiyata tüm Kıbrıs içinde istediğiniz yere ulaşmanızı sağlar.

Kıbrıs’ta yaşayan biri iseniz şehir içi-dışı seyahat etmek veya havaalanına gitmek isteyebilirsiniz. Sizi zamanında ulaştırabilir mi? Konforlu mudur? Güvenilir midir? gibi soruları düşünmenize gerek yok. Siz sadece size sunulan kaliteli taksi hizmetinin keyfini çıkarın.

Kıbrıs’a tatil ve gezme yani turistik amacıyla geldiyseniz gönlünüz rahat olabilir. Kaldığınız şehir, koy ve otel farketmeksizin 7/24 ulaşabileceğiniz bir taksiniz artık var. Havaalanından otelinize kadar lüks araçlarla başlayan bu hizmetten memnun kalacaksınız. Kaldığınız şehir veya otelden farklı bir yerlere gitmek istiyorsanız Kıbrıs taksi tek bir telefon kadar uzağınızda. Kıbrıs’ın tarihi ve upuzun sahile sahip kumsallarına, tarihi kalıntılarına, manastır ve kiliselere ve diğer tüm şehirlere size harika bir hizmet sunarak götürüyoruz.

Kıbrıs’ta bulunan tüm bölgelere, şehirlere uygun ve güvenli erişim sağlıyoruz. Lefkoşa, Girne, Magosa, Kapalı Maraş, Beş Parmak Dağları, Apostolos Andreas Manastırı, Karpaz, Altın Kumsal, Sabır Lokantası ve daha bir çok meşhur Kıbrıs noktalarına ulaşımlarınız bilgili ve tecrübeli şoför hizmeti ile gerçekleşmektedir.  Havalanından hizmet almak isterseniz önceden bilgi verdiğiniz takdirde sizi lüks ve konforlu araçlarımızla karşılıyor olacağız. Merak ettiğiniz her şey için istediğiniz zaman ulaşabileceğiniz telefon numaralarımız aşağıdaki gibidir.
                                                                                                                                                   

Telefon:                                                                                                                            

+90 533 875 7731 

+90 542 859 1560 

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

ARA