Lapida Otel Girne Güvenli Taksi Hizmeti

Lapida Otel Girne Güvenli Taksi Hizmeti

Lapida Otel Girne Güvenli Taksi Hizmeti

Kıbrıs’ın en güzel yerlerinden birisidir Lapta. Tatil mekanları için vazgeçilmezdir. Ziyaretçilerinin burayı seçmesinde ki en büyük sebep tüm tatil yerlerinin doğa ile iç içe olacak şekilde tasarlanması ve bu şekilde devam etmesidir. Bir deniz kenarında, ormanın içinde veya güzel bir yeşillik alanda istediğiniz tatil mekanını seçebilirsiniz. Girne Lapida Otel ise bunlardan birisidir. Girne Lapta’nın en güzel yerlerden birisine kurulmuş olan bu otelde harika bir tatil geçirebilirsiniz.

Otele ulaşımınızı dert etmenize gerek yok. Girne Taksi ile havalimanından veya Kıbrıs’ın herhangi bir bölgesinden güvenli ve uygun bir şekilde transferinizi gerçekleştirebilirsiniz. Lapida Otel tamamen bir aile işletmesidir. Bu yüzden bu sıcak ve samimi misafirperverliği gittiğiniz zaman siz de göreceksiniz. Otel tamamen doğal Kıbrıs sarı taşından yapılmıştır. Sadece 11 odası bulunan otel; sessiz, sakin ve huzurlu bir şekilde tatilini yapmak isteyenler için vazgeçilmez olabilir.

Otelde bulunan 11 odanın hepsi balkonlu ve aynı özelliklere sahip. Kendinize ait mini-bar, tv, kilitli kasa ve klimanız bulunuyor. Otelden sahile ulaşım ise oldukça basit. Minik araçlar veya Kıbrıs Taksiyi kullanarak istediğiniz zaman sahile ulaşımınızı gerçekleştirebilirsiniz. Otelde 11 oda bulunduğundan kişiye özel kahvaltılar ve yemekler bulunmaktadır. Saat sınırı çok fazla olmamakla birlikte servisleri mevcut. Otel dışında aktivite yapmak istiyorsanız Kıbrıs bunun için en güzel yerlerden birisi. Her yerin birbirine yakın olması doğa sporları için ulaşımınızı kolaylaştırıyor. İsterseniz dalış yapabilirsiniz. Bunun için Kıbrıs’ta bir kaç farklı yer bulabilirsiniz. Doğa yürüyüşlerine katılabilir ve beş parmak dağlarına kadar çıkabilirsiniz. Yürüyerek gezmek istemiyorsanız bisiklet turu ve saha motorları ile gezintiye çıkabilirsiniz. Gitmeden önce mutlaka tatil paketleri bakın. Bu sayede gidiş dönüş uçak biletiniz ve oradaki konaklama size uygun fiyata gelecektir. Otelde kaldığınız süre boyunca Kıbrıs’ın diğer yerlerini gezmek ve tarihini keşfetmek isterseniz bir sürü seçeneğiniz var. Beş Parmak Dağları, Girne Kalesi, Kapalı Maraş. Bunlar sadece bir kaçı. Gezmek, gitmek istediğiniz her yere bizi arayarak ulaşabilirsiniz. Kıbrıs Taksi ile güvenli, konforlu ve lüks araçlarla ulaşımınızı uygun bir şekilde gerçekleştiriyoruz.

 

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

ARA