Manolya Otel Taksi ve Transfer Hizmeti

Manolya Otel Taksi ve Transfer Hizmeti

Manolya Otel Taksi ve Transfer Hizmeti

Girne size Beş Parmak dağlarının eteğinde harika bir tatil geçirme imkanı sunar. Kıbrıs’ın eşsiz doğasında, tarihinde ve Akdeniz’in sahip olduğu serin sularda vakit geçirmek eşsiz bir deneyimdir. Kıbrıs Manolya Otel size bu güzelliklerin hepsini bir arada sunabilir. Girne’nin 10 km dışında Lapta’nın harika sahil şeridine konumlanmış Manolya Otel size harika bir tatil deneyimi sunar.

Otelin manzarası sizi odanızdan başlayarak tüm tatiliniz boyunca büyülemeye devam eder. Beş Parmak dağları ve Akdeniz’in birleştiği harika manzarayı her odadan da görebilirsiniz. Otel çocuklu aileler için de uygundur. Çocuklar için özel eğlenceler ve oyun alanları vardır. Sıcak iklimi sayesinde hem sizin için hem de çocuklarınız için yılın bir çok zamanı size tatil yapma fırsatı verir. Otelde kapalı ve açık restoran da bulabilirsiniz. İki restoranda Kıbrıs‘ın ve Türkiye’nin geleneksel mutfağını sunar.

Eğer Türkiye’den geliyorsanız Kıbrıs’ın mutfağını tatma şansını da elde edersiniz. Tatiliniz sırasında yapabileceğiniz aktivitelerin sayısı oldukça fazladır. Denizde ve havuzda yüzmek, güneşlenmek yetmez diyorsanız sorun değil. Bir çok kişi ile birlikte Akdeniz’in sularında dalış yapmaya gidebilir, ailenizle veya herhangi bir grupla birlikte yürüyüş yollarını keşfedebilir ve Kıbrıs’a biraz daha yukarıdan bakabilirsiniz. Yapabilecekleriniz sadece bunlarla sınırlı değil. Özel araçlarla birlikte doğa gezisine çıkabilir ya da spor amaçlı bunu bisikletlerle de yapabilirsiniz. Daha sakin bir aktivite olsun isterseniz de balık tutabilirsiniz. Bunların hepsine Kıbrıs’ta ulaşmanız mümkün.

Kıbrıs’ta tatil yaparken aynı zamanda Manolya Otel sayesinde bir çok etkinliğe de katılabilirsiniz. Otelin merkezi olması her şeye ulaşılabilir olması bunu mümkün kılıyor. Tatil paketlerinden birisini seçerseniz sizin için daha uygun olabilir. Uçak biletlerini de dahil etmek isteyebilirsiniz. Kıbrıs’a vardıktan sonra havaalanından otele nasıl ulaşacağım diye dert etmenize gerek yok. Kıbrıs Taksi ile istediğiniz her yere lüks, konforlu, güvenli ve uygun bir şekilde ulaşımınızı gerçekleştirebilirsiniz. Günün her saati ve Kıbrıs’ın her yerinden hizmet veriyoruz. Tatiliniz boyunca nereye nasıl gideceğim diye düşünmenize gerek yok. Bizi arayın ve istediğiniz her yere ekonomik bir şekilde transferinizi gerçekleştirelim.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

ARA