Denizkızı Hotel ve Kıbrıs Taksi Hizmetleri

Denizkızı Hotel ve Kıbrıs Taksi Hizmetleri

Denizkızı Hotel ve Kıbrıs Taksi Hizmetleri

Denizkızı Hotel Kıbrıs’ta geçireceğiniz günlerde konaklayacağınız ideal otellerden biri adeta. 3 nesildir aile oteli olarak işletilmesinin sonucunda gittiğiniz andan itibaren o sıcaklığı hissedeceksiniz. Hotel Tarihi Girne şehrinin 8 km batısında yer alan yine Girne’ye bağlı Alsancak köyünde yer almaktadır. 40.000 m² alana kurulu tesisin 57 odası bulunuyor. Alsancak Köyü’nde denize sıfır konumu ve 120 m uzunluğundaki sahil şeridiyle gönülleri fethediyor.

Denizkızı Hotel’e ulaşım her kaynaktan mevcut. Alsancak Mevkii’ndeki tesis, Girne şehir merkezine 9 km, Lefkoşa şehir merkezine 30 km ve Ercan Havalimanı’na 50 km mesafede konumlanıyor. Bütün yıl boyunca Mersin’den Gazimağusa’ya düzenlenen araba feribotu seferlerinin yanı sıra, yaz aylarında Taşucu’dan (Mersin) Girne’deki yeni yolcu limanına diğer 3 farklı tipteki feribotlar yolcu taşımaktadır.

Tesisin eşsiz sahiline sadece otel müşterileri değil dışardan gelenlerde yararlanabiliyorlar; şezlong, şemsiye, kabin, duş, araç park vb. hizmetler karşılığında giriş ücreti olarak sadece 10 TL alınmaktadır. Denizkızı Beach’te aynı zamanda su sporları merkezi bulunmakta; jetski, paraşüt, banana ve ringo, su kayağı ve wakeboard, tekne turlarının yer aldığı geniş etkinliklerle gününüz dolu dolu geçmektedir. Sadece suyun üstünde etkinlikler bana yetmez biraz da suyun derinliklerine inmek istiyorum derseniz de Denizkızı Hotel sizin için dalış merkezini hizmete sokmuş ve iki dil bilen eğitmenleri eşliğinde tatiliniz süresince hem dalış eğitimi alabilir hem de denizin derinliklerine kendi gözlerinizle hâkim olabilirsiniz.

Tatiliniz boyunca sağlığınızı bir kenara atmamanız ve vücudunuzu korumanız için fitness merkezi, her yeri rahat ve serin bir şekilde gezebilmeniz için araç kiralama, ben tek başıma değil de toplu gezmek istiyorum diyenler için yerel tur, çocuklarınızın oyun alanı ve kendinizi rahatlatacağınız bahçesi ve kum sevmeyenler ya da vazgeçilmezi havuz olanlar için Denizkızı Hotel siz müşterilerini her açıda mutlu ve rahat ettirebilmek için tesisi donanımlı hale getirmiştir.

Dünya ve Kıbrıs’ın yöresel yemeklerinin harmanlandığı geniş mutfağında yemek zamanlarınız bir şölene dönüşüyor. Güneşlenme ve denize girme zamanlarınızda bile serinlemek veya bir şeyler atıştırmak istediğinizde yanı başınızda Plaj ve Havuz Restoran Bar’ları bulacaksınız. Teras Restoranlarında ise haftanın 2 günü canlı müzik denize sıfır manzara eşliğinde keyfinize keyif katacaksınız.

Denizkızı Hotel’e nasıl gidilir diye düşünmenize gerek yok. İster Ercan havalimanı ister Girne merkez ister bulunduğunuz herhangi bir yerden. Kıbrıs taxi sizi bulunduğunuz yerden alıp Denizkızı Hotel’e oldukça konforlu taksi hizmeti ile ulaştırır. 7/24 hizmetinizde olup Kıbrıs ve Girne’de taxi ile gitmek istediğiniz her yere sizi ulaştırmaktan memnuniyet duyarız.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

ARA